Produsul a fost adăugat în coș
Arată coș
Contact
care@softlink.ro
0745 314 424
Coşul meu
 
Raft STEELA pentru cărți - Simplu față - Cap de rand(Starter)
Raft STEELA pentru cărți - Simplu față - Cap de rand(Starter)
CARE-02-0075
Dimensiuni / mod de prezentare:
2465.80 lei + TVA
CEIBA
Descriere:

Raft pentru cărți cu acces dintr-o singura parte, cu poliţe modificabile, detașabile, care pot fi puse drept sau înclinate, cu posibilitate de reglare a distanţei dintre ele.
Panourile laterale sunt din PAL laminat de înaltă calitate (la cerere din MDF) de 25mm (natur - mesteacăn, fag sau alb) sau 36mm (color - preț la cerere).
Polițele sunt metalice (de oţel) cu capacitate mare de încărcare, fiind prevăzute cu opritor în spate pentru prevenirea căderii cărților. Armătura cadrului este metalică.

Dimensiunile poliţelor: adâncime 250mm, lățime 850mm sau 550mm. Materialul din oţel este vopsit in alb, argintiu sau gri. Raftul este prevăzut cu picioare reglabile în înălţime, fiind disponibilă şi opţiunea de acoperire a acestora cu plintă. Opţiune de iluminare cu LED.

Cantitate:
 
Produse similare
Raft pentru reviste - IDEAL Raft pentru reviste - IDEAL Sunt confecționate din panouri laminate cu grosime de 18 mm, cu margine ABS și 4-8 cutii de depozitare pentru reviste. Oferim 2 variante de uși: - Uși care se pot deschide cu șină, cu posibilitate de blocare și culisare a ușii în partea superioară a cutiei. - Uși batante. Ușile au un buzunar din sârmă pe partea frontală pentru a expunerea numărul curent al revistei. Dimensiuni: înălțime 1820 mm x adâncime 350 mm x lățime 300/600 mm în funcție de tipul raftului, cu un soclu de 50 mm înălțime. Putem oferi rafturi cu 1 coloană (4 cutii), 2 coloane (8 cutii) sau chiar 3 coloane (12 cutii). Pentru rafturile cu 3 coloane, trebuie să se ia în considerare greutatea mare a raftului în timpul manipulării, așadar livrarea este posibilă doar în cazul în care nu este necesară transportarea raftului pe scări. Oferim rafturi pentru reviste în diferite variante de culoare, cum ar fi rafturi cu polițe și soclu colorate sau doar cu margini frontale colorate ca variantă interesantă și mai ieftină. Culorile de bază ale rafturilor sunt imitații de mesteacăn, fag, stejar sau combinații de decor din lemn și culoare selectată din paleta de culori. Combinarea culorilor este posibilă la polite și soclu. Culorile și designul rafturilor pot fi de asemenea personalizate în funcție de dorințele și cerințele dvs. Dimensiunile rafturilor pot fi, de asemenea, ajustate conform nevoilor dvs., de exemplu, pot avea înălțime mai mică sau cutiile pot fi orientate pe orizontală (așezate pe spate). Prețurile indicate sunt fără montaj și transport. Montajul rafturilor este taxat cu 10% din valoarea totală. începând cu 1965.54lei + TVA
Raft multicolor cu polițe colorate, simplu față, pentru copii Raft multicolor cu polițe colorate, simplu față, pentru copii Raft multicolor, cu acces dintr-o singură parte, disponibil în mai multe culori: roșu, verde, portocaliu, galben și albastru sau în culori conform cerințelor dumneavoastră. Rafturile pot fi prevăzute cu polițe drepte sau înclinate, precum și cutii de depozitare, de diferite culori, sub rafturile inferioare cu o parte, care pot servi, de asemenea, ca scaune pentru cei mai mici. Cutiile de depozitare (Cutii scaun - SLK-CEI-EB23163) pot fi scoase și așezate oriune, după cum doriți, putându-se crea o zonă de relaxare pentru lectură, discuții, spectacole de teatru sau alte activități pentru copii. Acest lucru economisește spațiu în bibliotecă. Spațiul de depozitare din interiorul cutiei poate fi folosit pentru depozitarea cărților, broșurilor, jucăriilor, materialelor de artă sau a pernelor pentru scaun.Spațiile de depozitare a cutiilor scaun au o capacitate de 100 kg, iar ușa cutiilor de depozitare este echipată cu elemente de arc care împiedică ca acestea să alunece și copiii să-și prindă degetele sau să-și rănească mâinile. Secția pentru copii poate fi completată și cu cutii mobile Hrabadlo (SLK-CEI-EB23162). Mobilierul este realizat din plăci laminate cu grosimea de 18 mm și margini ABS cu grosimea de 2 mm. Polițele sunt colorate în totalitate, în diferite culori. Vă recomandăm rafturile cu o singură față cu o lățime de 6oo mm și adâncime de 300 mm, pentru cărțile grele pentru copii și pentru enciclopedii. începând cu 1052.64lei + TVA

Ceiba Library Products
Reprezentant exclusiv pentru România pentru produsele CEIBA destinate bibliotecilor
Contact
Str. Simion Bărnuțiu 11 407280 Florești Cluj Napoca, Cluj
 
care@softlink.ro
 
0745 314 424